AUHINNATUD KOHV ITAALIAST

Paraná Caffè valmistab oma kohvisordid eranditult viiest parima kvaliteediga puhastatud Arabica oast, mis pärinevad Kesk- ja Lõuna-Ameerikast ning Aafrikast (Santos, Costa Riga, Guatemala ja Ethiopia) ning parima kvaliteediga Robusta oast, mis tuuakse Indiast.

Iga kohviuba on röstitud eraldi ja siis oskuslikult segatud – selline protsess tagab täiusliku röstimisaja igat sorti kohviubadele. Röstitud kohviubadest luuakse parimad kohvisegud, mille täidlus, täiuslik tasakaal ja peen järelmaitse annavad klientidele unustamatu maitseelamuse. Paraná Caffè on esindatud Euroopas, Ameerikas, Austraalias ja Hiinas.

Paraná Caffè on auhinnatud 2008.a. International Institute Tasting Coffee poolt korraldatud International Coffee Tasting konkursil. Paraná Caffè pälvis kõrgeima tunnustuse  kvaliteedi ja maitse eest (Espresso Italiano kohviuba). Seesama kohvisort pälvis kuldmedali ka International Coffee Tasting Asia 2013 konkursil Jaapanis ning sama konkursi raames 2017. aastal, mis toimus seekord Hiinas.

Kõige paremini iseloomustab Parana kohvisid ühe degusteerija kommentaar – see on tõesti üks kohvi maitsega kohv J

[caldera_form_modal id=”CF55ffc906c5403″ type=”button” width=”500″]Saada päring [/caldera_form_modal]