FEODORA CHOCOLADE GmbH & Co. KG on arenenud välja suhkru rafineerimistehasest, mis asutati Tangermündes, Elbe jõel 1826. aastal.

Pärast II maailmasõda firma võõrandati ja osa tehasest demonteeriti. Tehas leidis endale uue ja sobivama koha Bremenis, kus firma käivitas uuesti oma šokolaadi ja pralineetootmise. Kõrgkvaliteetsete šokolaadide ja pralineede bränd Feodora võlgneb oma nime printsess Feodorale. Suhkrutööstur Hermann Meyer Tangermündest töötas 1910. aastal välja uue, väga elegantse šokolaadi retsepti ja küsis keisrinna Auguste Victoria luba nimetada oma šokolaad tema õe, printsess Feodora järgi. Keisrinna oli nõus ja sellest ajast alates kaunistavad tema õe allkiri, samuti kroon ja kuningakoja Schleswig Holstein’i vapp Feodora šokolaadide pakendeid.

Feodora šokolaad vastab Teie kõrgeimatele ootustele kuna kvaliteedist hoolitakse tehases väga. Isegi tänapäeval toimuvad kõik sammud tootmisprotsessis – alates kakaoubade käitlemisest kuni lõpptoote viimistlemiseni – ühe katuse all. Ainult umbes 3% kogu maailma kakaoubade toodangust  vastab Feodora standarditele, sest tehas kasutab ainult premium klassiga  kakaoube – pärit peamiselt Lõuna-Ameerikast – oma šokolaadide  tootmisel.

Kommikeskus OÜ-l on rõõm ja au olla Feodora kvaliteedi ainuesindaja ja ditribuutor Eestis.

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.