+372 511 20 63 info[ät]kommikeskus.ee

Kommikeskus OÜ on Eesti kapitalil põhinev hulgimüügi ettevõte, mis on asutatud aastal 2008. Ettevõtte esimeseks tegevusalaks oli reklaam-maiustuste valmistamine ja müük, millest kasvas välja kvaliteetbrändide hulgimüük üle Baltikumi. Tänaseks on ettevõtte põhiliseks tegevusalaks kvaliteetsete maiustuste distributsioon ja turustamine Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Kvaliteetšokolaadidele, -kommidele ja -küpsistele lisaks toome maale ka teed ja kohvi, alates aastast 2014 Prantsuse ning aastast 2018 Itaalia gurmeelimonaade.

Ettevõttel on sõlmitud edasimüügilepingud kõikide suuremate jaekaubanduskettidega. Meie tugevusteks on korrektsus, kiirus ja paindlikkus. Meie suuremad koostööpartnerid Eestis on Kühne + Nagel AS, DSV Transport AS, Raben Eesti OÜ, Ferroline Grupp OÜ, OÜ OSC Transport, AS Eesti Post, Lakilog OÜ, Selver AS, Tallinna Kaubamaja AS, Stockmann AS, Prisma Peremarket AS, Maxima Eesti OÜ, Rimi Eesti Food AS, Coop Eesti Keskühistu, AS TALLINK DUTY FREE,  Infotark AS, Hortes AS, OÜ Hansaplant Hulgi, OG Elektra AS, Sanitex Estonia OÜ, Keila TÜ, Järva TÜ, Tartu TK, Saaremaa TÜ jt. Leedus teeme koostööd ettevõtetega Maxima UAB ja JSC “Mineraliniai vandenys”.

Tehased, kelle poolt valmistatavaid preemium tooteid me hetkel tarnime, on: Hanseatisches Chocoladen Kontor GmbH & Co. KG (brändid Feodora ja Hachez) Saksamaal, Peters GmbH Saksamaal, Aachener Printen- und Schokoladenfabrik Henry Lambertz GmbH & Co. KG Saksamaal, Wawel S.A. Poolas,  Torrefazione Paranà Itaalias, Eurobubblies Inc. (bränd Efferve) Prantsusmaal, Macario S.r.l Itaalias, Confiserie Heilemann GmbH Saksamaal, Viba sweets GmbH Saksamaal, Windel GmbH & Co. KG Saksamaal, Klett Schokolade GmbH & Co. KG Saksamaal, BOVETTI CHOCOLATS SAS Prantsusmaal, Elysberg Confiserie BVBA (bränd Emoti) Belgias, Paskà Srl Unipersonale (bränd Intenso) Itaalias, Jake S.A. Hispaanias, Chocolates Simon Coll S.A. Hispaanias.

Nimekiri täieneb igal aastal mõne tehase võrra, kelle toodang meile Euroopas korraldatavatel toidumessidel silma hakkab, sest meie eesmärk on areng ja kasv.

Töö ja äri kõrvalt leiame aega ka muuks. Toetame laste ja noorte maadlussporti Tartumaal.

Aitame parima kingilahenduse valimisel

Kindlasti võtke meiega ühendust ka siis, kui Teil on soov tellida mõnda toodet suuremas koguses või mõne toote pakend vaja oma vajaduste järgi hoopis ümber kujundada.

Sulge