Paska ‘Srl on röstimis- ja pakendamisettevõte peakorteri ja tehasega Itaalias, Napolis, tuntud kui hea espresso maa. Kindel ettevõtte struktuur, kirg tehtava töö vastu, uuendusliku tehnoloogia kasutamine, sügavad tehnilised teadmised kohvi ja toote konsistentsi kohta võimaldavad pakkuda parimat kvaliteedi – hinna suhet.

Alates 2017. aastast on Paskal oma 5000 m² tehas, kus on täiesti uuenduslik tootmisliin orgaanilistele toodetele. Tootmine koosneb 300 kg röstrist ja 10 pakkemasinast.

Tootja eesmärgiks on kasutada ainult ja ainult valitud tooraineid, millel on sertifitseeritud päritolu, mis töödeldakse oskuslikult ilma lisaaineid ja / või säilitusaineid lisamata. Regulaarselt kontrollitakse oma toodete keemilist ja organoleptilist kvaliteeti vastavalt kehtestatud kvaliteedistandarditele.
Kaubamärk INTENSO on rahvusvaheline ja on esindatud viiel mandrid: EUROOPAS, USA-s, Austraalias, Aasias, Aafrikas.

ROHELISE KOHVI VALIK: Parima toote pakkumiseks valitakse parima kvaliteediga rohelised kohvioad.
SEGAMINE: Segusid saab valmistada erinevat päritolu ja kvaliteediga kohviubadest. Saab kasutada araabika uba, robusta uba või nende segu. Segu maitse on magusam ja aromaatsem, kui see on valmistanud peamiselt araabika oast. Segu on täidlane ja tugevama maitsega, kui see on valmistatud peamiselt robusta oast.
RÖSTIMINE: Kohvi röstimine on tootmisahelas väga oluline samm. Nii sünnivad aroom ja täidlus, mis iseloomustavad iga kohvi ja selgub tootja röstimiskogemus.
PAKENDAMINE: Pärast täiuslikku röstimist on vaja toode viivitamatult pakkida, nii et kohvi aroomid jäävad muutumatuks kuni tarbimiseni.

Intenso segud on valmistatud Napoli iidsete espresso traditsioonide järgi, mis on kuulus kvaliteetse “itaalia rösti” poolest ja on saadaval klassikalises vormingus:
kohvioad pakendites 500gr ja 1kg, kohvipadjad pakendites 50 – 150 tk., Nespresso, Dolce Gusto kohvimasinatesse sobivad kohvikapslid ja jahvatatud kohv.
Sertifikaatided: ISO 9001, organic ja fairtrade, kosher, IFS-BRC, OK compost.

[caldera_form_modal id=”CF55ffc906c5403″ type=”button” width=”500″]Saada päring [/caldera_form_modal]