Peters GMBH. “Jäätis külmast Franzust” oli esimene slogan, millega nimi Peters sai 1936.a. tuntuks Saksamaal, Lippstadis, sest maiustuste meister Franz Peters oli rajanud väikese jäätisesalongi Lippstadi südames.

Talvel sai sellest kohvik. Varsti sai Café Peters tuntuks ka väljaspool linnapiire oma erakordselt maitsvate kookide ja küpsiste poolest, mida seal serveeriti. 1975 alustatakse esimeste šokolaadide tootmist. Alguses toodetakse ainult väikestele kommipoodidele trühvleid, aga varsti saab kohvik esimese suurkliendi nimega Most.

Varsti järgnevad Lufthansa ja teised. 1977 – tunnustus Petersi kõrge kvaliteedi eest terendab silmapiiril. Café Peters uueneb ja laiendeb. Varsti saab Café Peters auhinna “Goldene Kaffeetasse”, mis on sarnane restoranidele omistatava Michelin Star’iga.

1993. aastaks on kohvikust saanud tehas. 1996 laiendatakse eksporti. 2008 arendab Norbert Frochte-Peters välja Pecaré ®. Parimad pehmest šokolaadimassist täidised on kaetud habemenoana õhukese šokolaadikihiga. Tootmisprotsess on Petersi poolt patendiga kaitstud, samuti kaubamärk ja disain.

Petersi tooteid tarnitakse praegu rohkem kui 31 riiki. Tänu uuenduslikule sortimendile on Peters võimeline kasvama ka keerulisematel aegadel. Ettevõte Peters GMBH on Saksamaa üks juhtivaid kõrge kvaliteediga kondiitritoodete tootjaid. Kombinatsioon parimatest trühvlitest, šokolaadist ja võiküpsistest on väga haruldane.

Kogu maailma laieneva firmana, mis asub Lippstadt’is, töötab Petersis kuni 150 inimest hooaja jooksul. Keskendub see traditsiooniline perefirma kvaliteedile ja innovatsioonile. Kuni 180 tooteuuendusega aastas püstitab noor arenev meeskond pidevalt uusi standardeid.

Kommikeskus OÜ on rõõmuga Petersi kvaliteedi distribuutor Eestis.