Lugupeetud kodulehe külastaja!

Oleme oma e-poe valmis saanud. Siit leiate laia valiku kvaliteetseid šokolaade, assortiikarpe,  küpsiseid ja präänikuid nii igapäevaseks maiustamiseks kui erinevateks tähtpäevadeks, nii endale nautimiseks kui sõpradele ja tuttavatele kinkimiseks. Käesolevast aastast hakkasime maale tooma kvaliteetset Itaalia kohvi, mis on võitnud erinevatel kohvidegusteerimistel kuldmedaleid. Ka selle suurepärase kohvi erinevaid sorte on võimalik nüüd meie e-poest osta.

Kui mõne meeldima hakanud toote juures näete kirja “tellimisel”, siis võtke meiega kindlasti ühendust (info@kommikeskus.ee) ja täpsustage, millal toode on saadaval. Toode võib olla just otsa saanud, võib olla teel tehasest meie lattu, aga võib olla ka laos kohal, lihtsalt hetkel veel laoseisu hulka lisamata.

Kindlasti võtke meiega ühendust ka siis, kui Teil on soov tellida mõnda toodet suuremas koguses või mõne toote pakend hoopis ümber kujundada oma vajaduste järgi, siis peame läbirääkimisi kujunduse ja hinna üle ning püüame Teid aidata parima kingilahenduse leidmisel.

Magusaid oste soovides

tervitustega

Kommikeskuse team