+372 511 20 63 info[ät]kommikeskus.ee

Viba on keskmise suurusega kondiitritööstus Schmalkaldenis Tüüringis, Saksamaal. Pika ajalooga ettevõte alates 1893. aastast. Sellel aastal avasid vend Willi Viebahn ja õde Anna Reim Schmalkaldenis kohviku “Café Viebahn”, kus müüsid omatehtud maiustusi. 1920. aastateks on tootevalikut laiendatud erinevate pralinee ja martsipani sortidega, mida peagi toodetakse tööstuslikult. 1967.a. töötati välja esimene puuviljatahvel, mis tollal oli Saksamaa sportlastele energiabatooniks. 2002.a. sai ettevõtte nimeks Viba Sweets GmbH. 2004.a. avati esimene Viba jaekauplus, tänaseks on neid avatud juba üle 40. 2012.a. avas Viba esindusliku hoone “World of Experience”, kus asub esinduskauplus, restoran ja interaktiivne näitus Viba toodetest ja tegevustest.
Viba tehas oma ca 240 töötajaga on täna üks suuremaid pralinee ja puuviljatahvlite tootjaid Saksamaal (turuosa suurem kui 60%). Viba toodang on sertifitseeritud IFS sertifikaadiga kõrgeimal tasemel. Viba tootmispõhimõteteks on parim tooraine ja kaasaegne tootmismeetod, aastakümnete pikkune kogemus koos kompetentsiga, innovatsioon ja pidev areng, aga ennekõike kirg selle vastu, mida nad teevad.

Aitame parima kingilahenduse valimisel

Kindlasti võtke meiega ühendust ka siis, kui Teil on soov tellida mõnda toodet suuremas koguses või mõne toote pakend vaja oma vajaduste järgi hoopis ümber kujundada.

Sulge