+372 511 20 63 info[ät]kommikeskus.ee

Ettevõte on asutatud 1953 Walter Klett’i poolt. Klett Schokolade GmbH & Co. KG on traditsioonilise perefirma. Juba üle 60 aasta toodab tehas edukalt maitsvaid ja kvaliteetseid šokolaadist õõneskujusid ja on usaldusväärne ning kvaliteediteadlik partner klientidele ja lõpptarbijatele.

Põhirõhk on hooajatoodetel nagu jõulud ja lihavõtted. Tänasel päeval toodab tehas umbes 200 erinevat šokolaaditoodet ja on võimeline tootma ka vastavalt klientide erisoovidele. Klett on tuntud ja kvaliteetne bränd, mis ühendab käsitöötraditsioonid kaasaegsete tootmisprotsessidega, toodang vastab HACCP süsteemi kvliteedistandardile ja on IFS sertifitseeritud (versioon 6).

Tootmises kasutatakse ainult parimaid valitud tooraineid šokolaadi valmistamiseks, vedelale šokolaadile lisatakse ainult looduslikku vaniljet, kasutatakse ainult parimat piimašokolaadi, peetakse rangelt kinni hügieeni- ja kvaliteedinõuetest ning koolitatakse oma kvalifitseeritud personali pidevalt.

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

Aitame parima kingilahenduse valimisel

Kindlasti võtke meiega ühendust ka siis, kui Teil on soov tellida mõnda toodet suuremas koguses või mõne toote pakend vaja oma vajaduste järgi hoopis ümber kujundada.

Sulge