+372 511 20 63 info[ät]kommikeskus.ee

HEILEMANNi edulugu sai alguse rohkem kui 60 aastat tagasi.
1955. aastal alustas Karl Heilemann väikesemahulist käsitööšokolaadide tootmist Memmingenis, mis asub kaunis “Allgäu” piirkonnas Baierimaa lõunaosas. 1977. aastal kolis ettevõte suurenenud tootmise Woringeni. Tänu kasvavale nõudlusele HEILEMANNi šokolaadide järele laiendati tehast taas 2007. aastal, ühendades nüüdisaegseima tehnika ning tootmisseadmed, traditsioonilised retseptid ja oskusteabe.
HEILEMANN on täna ikka veel ühe omaniku juhitud ettevõte. Kuni 150 oskustöölist tegeleb unikaalsete meistriteoste tootmise ja turustamisega. “EI säilitusainetele ja kunstlikele värv- või maitseainetele” on iga nende retsepti põhiprintsiip. Kõrgeimate toidustandardite järgimine on loomulik ja alates 2015. aastast on tehas UTZ-sertifikaadi omanik.
Tootmises kasutatakse rohkelt käsitööd ja nii luuakse peened šokolaadid, pralineed, kujukesed, kingitused ja hooajatooted. Parima kakao valik, ainult parimate koostisosade kasutamine, erakordsete retseptide loomine ja läbimõeldud disain on alati suunatud ühele peamisele ideele: kompromissitu kvaliteet!

Aitame parima kingilahenduse valimisel

Kindlasti võtke meiega ühendust ka siis, kui Teil on soov tellida mõnda toodet suuremas koguses või mõne toote pakend vaja oma vajaduste järgi hoopis ümber kujundada.

Sulge