+372 511 20 63 info[ät]kommikeskus.ee

NATURAALSED KARASTUSJOOGID PRANTSUSMAALT

  • Efferve karastusjoogid.
  • Naturaalsed traditsioonilised limonaadid.

Prantsusmaal asuva Soutzmatt allika veest, mille avastasid frantsiskaani mungad juba 1272. On tuntud oma kõrge kvaliteediga puhta vee poolest, lisaks tähendasid roomlased selle tervendavat mõju.

Limonaadide tootmisel kasutatav siirup on segu sidruni naturaalsest mahlast, suhkrust ja sidrunhappest. Tooted on allergeenide, GMO ja gluteenivabad, naturaalse värvi ja maitsega. Ideaalne jook näiteks laste sünnipäevalauale – pudel avaneb kerge pauguga ja ei limonaad ei sisalda laste tervisele kahjulikku keemiat.

Brändi slogan on Rõõm silmades ja pidu suus! (A pleasure for the eyes and a feast for the mouth!).

Sortimendis on 10 limonaadisorti, toonik, 3 biolimonaadi ja 2 alkoholivaba siidrit, kõik suuruses 75cl. Lisaks 5 sorti väikeseid limonaade suuruses 33cl.

Efferve limonaadid ja siidrid on igapäevaselt saadaval Selverites, Tartu ja Tallinna Kaubamajas, Maksimarketites, Horteses, Stockmannis, Keila Rõõmu Kaubamajas, Port Arturi Konsumis, Sanitexi Cash&Carry kaupluses ning ka mõnedes kohvikutes, nagu näiteks Supelsaksad, Veinibaar „Shvips“, Snoob Resto.

Hulgihinnakirja leiate SIIT

Aitame parima kingilahenduse valimisel

Kindlasti võtke meiega ühendust ka siis, kui Teil on soov tellida mõnda toodet suuremas koguses või mõne toote pakend vaja oma vajaduste järgi hoopis ümber kujundada.

Sulge